FORUM ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Είσαι ο/η και λέγεσαι!

+40
efstathia
anna_punto
roulaki
biotranslation
sonia
m@ri@
elenh
siomibaby
vassiliki
sagitarius
Μαρίνα
μικροτόμος
paulina
Ελίνα
mmmaro
anna
elenaneou
JIMVOLOS
Giannis25
Plangton
T.I.E
maria
Georgia
scoa
elen
evalou
tractor
sanpedro!
skalantzakis
mariza
panagiotis
microbio
petros
natzol
LouisParis
ESTRELA
persefoni
abou
skaravaios
ehealthgr
44 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Είσαι ο/η και λέγεσαι! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είσαι ο/η και λέγεσαι!

Δημοσίευση από μικροτόμος 25/9/2009, 13:01

Σε ευχαριστώ συναδελφε!!
δωσε χαιρετισματα στα παιδια ειδιαιτερα στην βικυ και στη χριστινα !! α και στον αγγελο και ρωτα τον αμα θες τι εγινε με εκεινο που μου ειπε!! ευχαριστω και παλι πολυτιμη η βοηθεια σου

μικροτόμος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 22/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είσαι ο/η και λέγεσαι! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είσαι ο/η και λέγεσαι!

Δημοσίευση από Μαρίνα 12/11/2009, 04:20

Γεια σε όλους. Ονομάζομαι Κανακάρη Μαρίνα και έιμαι απόφοιτος ΤΕΙ Θεσσαλονίκης το 2004. Είμαι 27 χρονών και με μία σχετική προϋπηρεσία στο επάγγελμα. Αυτό το μήνα ολοκληρώνω το μεταπτυχιακό Κλινικη Βιοχημεία και Μοριακή Διαγνωστική του Βιολογικού Πανεπιστημίου. Η αλήθεια είναι ότι μου αρέσει η ειδικότητά μας άλλα όχι στα πλαίσια ενός νοσοκομείου. Μου έχει γίνει πρόταση για διδακτορικό και θα ήθελα να μου δώσετε κάποιες πληροφορίες για τα ωφέλη του και δεν εννοώ τα 300 μόρια στο δημόσιο. Όποιος γνωρίζει κάτι θα μόυ ήταν πολύ ευχαριστο να συνομιλούσα μαζί του.
Χάρηκα πολύ που σας βρήκα.

Μαρίνα

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 12/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είσαι ο/η και λέγεσαι! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είσαι ο/η και λέγεσαι!

Δημοσίευση από ehealthgr 12/11/2009, 06:46

Μαρίνα όπως έχω αναφέρει πολλάκις, το forum είναι προς εγκατάλειψη.

Σχετικά με το ερώτημά σου, θα σου πρότεινα να ρωτήσεις καλύτερα κάποιους από το τμήμα που θα κάνεις διδακτορικό. Εγώ το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να προωθήσω το ερώτημά σου στο περιοδικό που έχουμε και όσοι θέλουν να απαντήσουν. Smile
http://www.bmlabs-mag.gr/
ehealthgr
ehealthgr
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 144
Registration date : 25/11/2008

http://blog.e-healthgr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είσαι ο/η και λέγεσαι! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είσαι ο/η και λέγεσαι!

Δημοσίευση από sagitarius 3/1/2010, 15:55

Καλησπέρα σε όλους ,συγχαρητήρια για τη προσπάθεια να κρατηθεί το forum.Είμαι συνάδελφος από τη νησιωτική χώρα,απόφοιτος του ΤΕΙ Λάρισας το 1995.Δουλεύω 13 χρόνια σε Δημόσιο Νοσοκομείο με τα γνωστά προβλήματα, που όλοι αντιμετωπίζουμε. Θα ήθελα να ενημερώνομαι για τις εξελίξεις στο κλάδο μας,γιατί λόγω επαρχίας και μητέρα δυο παιδιών ,δεν έχω καταφέρει να γραφτώ στην ΠΕΤΙΕ .
sagitarius
sagitarius

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1
Registration date : 03/01/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είσαι ο/η και λέγεσαι! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είσαι ο/η και λέγεσαι!

Δημοσίευση από ehealthgr 6/1/2010, 10:55

Καλησπέρα @sagitarius.

Για περισσότερη ενημέρωση προτίμησε αυτά.
http://www.bmlabs-mag.gr/
http://www.bmlabs-mag.gr/?p=175

Το forum απλά υπάρχει. Δεν λειτουργεί ουσιαστικά.
ehealthgr
ehealthgr
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 144
Registration date : 25/11/2008

http://blog.e-healthgr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είσαι ο/η και λέγεσαι! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είσαι ο/η και λέγεσαι!

Δημοσίευση από vassiliki 11/1/2010, 14:54

Με λένε Βασιλική 21 ετών και είμαι στο τρίτο έτος στα ΤΕΙ Αθηνας. Τελειώνοντας τη σχολή ελπίζω να βρώ μια δουλειά πάνω στον τομέα μου σ ενα δημόσιο ή ιδιωτικό νοσοκομείο! Μέχρι στιγμής μπορώ να πώ οτι δεν ειμαι πολύ συνειδητοποιημένη για το τι θα συναντήσω βγαίνοντας απο τη σχολή. Πιστεύω οτι βρίσκομαι ακόμα στη φάση της..ονειροπόλησης και ελπίζω να μην..πέσω απότομα στη γή οταν τελειώσω! Ωστόσο θα θελα πολύ να ξεκινησω να ενημερώνομαι για τα σχετικά του επαγγέλματος όπως για μεταπτυχιακά, θέσεις εργασίας κτλ!΅
δραστηριότητες στον ελεύθερο χρόνο μου: διάβασμα, εικαστικές εκθέσεις, λίγος κινηματογράφος, φωτογραφία!

vassiliki

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Registration date : 11/01/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είσαι ο/η και λέγεσαι! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είσαι ο/η και λέγεσαι!

Δημοσίευση από abou 12/1/2010, 06:45

Καλώς ήρθες Βασιλική στην παρέα μας.. Είσαι ο/η και λέγεσαι! - Σελίδα 3 Icon_biggrin

Μπορείς να αρχίσεις να ενημερώνεσαι διαβάζοντας το forum και ακόμη καλύτερα σου προτείνω να επισκεφτείς το περιοδικό μας ..

το forum υπολειτουργεί λόγω έλλειψης moderators προς το παρόν..ελπίζουμε στο μέλλον να λειτουργεί κανονικά...

www.bmlabs-mag.gr εκεί θα μπορείς να ενημερωθείς για πολλά που σε αφορούν σχετικά με το επαγγελμά μας.
abou
abou
Author
Author

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 283
Ηλικία : 37
Ασχολίες : pc, μουσική, ταινίες, ποδόσφαιρο,
Registration date : 15/12/2008

https://www.facebook.com/group.php?gid=28974617825&ref=mf#/profil

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είσαι ο/η και λέγεσαι! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είσαι ο/η και λέγεσαι!

Δημοσίευση από ehealthgr 12/1/2010, 22:45

Γεια σου Βασιλική.

Το forum απλά υπάρχει. Δεν λειτουργεί. Επισκέψου το περιοδικό και κοίτα τα group των Τεχνολόγων στο facebook.
ehealthgr
ehealthgr
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 144
Registration date : 25/11/2008

http://blog.e-healthgr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είσαι ο/η και λέγεσαι! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είσαι ο/η και λέγεσαι!

Δημοσίευση από siomibaby 24/1/2010, 16:26

Γεια σε όλους. Είμαι ο Σωτήρης και παλεύω να τελειώσω την σχολή. Είμαι στην προετοιμασία για την πτυχιακή μου...

siomibaby

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Registration date : 24/01/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είσαι ο/η και λέγεσαι! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είσαι ο/η και λέγεσαι!

Δημοσίευση από elenh 4/5/2010, 15:45

καλησπερα.. ειμαι η ελενη και ειμαι 23 χρονων.. τελειωσα το τει θεσσαλονικης εδω και 5 μηνες και φυσικα ειμαι ανεργη οπως και αλλες 6 φιλες μου που τελειωσαν την ιδια σχολη..τα πραγματα ειναι επιεικως χαλια....κυριως ενδιαφερομαι να μπω με καποιο τροπο στην εκπαιδευση αλλα μαλλον αυτος ο τροπος πρεπει να ειναι μαγικος..δε μπορω να καταλαβω γιατι δε μπορουμε να βρουμε ενα τροπο να αλλαξουμε καποια πραγματα..

elenh

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Registration date : 04/05/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είσαι ο/η και λέγεσαι! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είσαι ο/η και λέγεσαι!

Δημοσίευση από m@ri@ 19/6/2010, 09:02

Kalhspera! eimai h Maria_teleiwsa to Viologiko ths A9hnas (meta kopwn k vasanwn!) k.. genika, psaxnomai!
h enothta tou forum gia ta metaptuxiaka einai idiaitera katatopistikh... well done!! Smile)

m@ri@

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Registration date : 19/06/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είσαι ο/η και λέγεσαι! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είσαι ο/η και λέγεσαι!

Δημοσίευση από abou 23/6/2010, 09:47

Ευχαριστούμε Μαρία για τα καλά σου λόγια. Είσαι ο/η και λέγεσαι! - Σελίδα 3 Icon_smile
abou
abou
Author
Author

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 283
Ηλικία : 37
Ασχολίες : pc, μουσική, ταινίες, ποδόσφαιρο,
Registration date : 15/12/2008

https://www.facebook.com/group.php?gid=28974617825&ref=mf#/profil

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είσαι ο/η και λέγεσαι! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είσαι ο/η και λέγεσαι!

Δημοσίευση από sonia 8/11/2010, 09:23

ΚΑΛΉΣΠΕΡΑ! ΜΕ ΛΕΝΕ ΣΟΝΙΑ..ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΑΛΙΑ...ΔΟΥΛΕΨΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ, ΕΚΑΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΙΕΚ ΕΨΑΞΑ..ΕΨΑΞΑ..ΕΨΑΞΑ...ΚΑΙ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΜΙΑ ΧΑΡΩΠΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΕΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟΓΙΑΤΡΟΥ.....ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΠΑ ΕΝ ΜΕΣΩ ΚΡΙΣΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΛΩ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΞΑΝΑΣΚΑΛΙΖΩ ΤΟ ΘΕΜΑ....ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΞΕΣΚΟΝΙΣΩ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ...ΤΟ ΧΩ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ .?

sonia

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Registration date : 08/11/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είσαι ο/η και λέγεσαι! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είσαι ο/η και λέγεσαι!

Δημοσίευση από biotranslation 16/11/2010, 10:36

Απόφοιτοι μεταπτυχιακού σε σχολές βιολογίας χημείας και ιατρικής αναλαμβάνουμε μεταφράσεις επιστημονικών άρθρων αντίστοιχου περιεχομένου..μπείτε στο blog μας για να μας γνωρίσετε
biotranslation.blogspot.com ή επικοινωνήστε μαζί μας στο email μας biotranslation.gr@gmail.com

biotranslation

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Registration date : 16/11/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είσαι ο/η και λέγεσαι! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είσαι ο/η και λέγεσαι!

Δημοσίευση από roulaki 17/11/2010, 17:13

Γεια σε όλους!Ονομάζομαι Ρούλα και μόλις πριν 2 εβδομάδες πήρα το φωτοαντίγραφο του πτυχίου στα χέρια μου..και περιμένω να ορκιστώ μέσα στο Δεκέμβρη. Αν και βρίσκομαι σε πολύ αρχικό στάδιο να ψάχνω για εργασία πάνω στον κλάδο μας, έχω απογοητευτεί ήδη γιατί γνωρίζω την κατάσταση!Να πω την αλήθεια ο ιδιωτικός τομέας πιστεύω ότι έχει περισσότερο ενδιαφέρον γιατί στην πρακτική μου άσκηση σε δημόσιο Νοσοκομείο κατάλαβα τι θα πει ρουτίνα! Και δεν την αντέχω τη ρουτίνα! Neutral

roulaki

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Registration date : 17/11/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είσαι ο/η και λέγεσαι! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είσαι ο/η και λέγεσαι!

Δημοσίευση από abou 21/12/2010, 11:50

roulaki, το ίδιο ισχύει και στον ιδιωτικό τομέα όσο αφορά την ρουτίνα, απλά εκεί έχεις πιο πολλές ευκαιρίες να εξελιχθείς.
abou
abou
Author
Author

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 283
Ηλικία : 37
Ασχολίες : pc, μουσική, ταινίες, ποδόσφαιρο,
Registration date : 15/12/2008

https://www.facebook.com/group.php?gid=28974617825&ref=mf#/profil

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είσαι ο/η και λέγεσαι! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είσαι ο/η και λέγεσαι!

Δημοσίευση από anna_punto 29/12/2010, 09:44

ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!!! ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ!!!!! ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΗΔΗ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΗΔΗ ΕΞΟΙΚΕΙΩΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΙΣ ΑΙΜΟΛΗΨΙΕΣ!!!! ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.... Very Happy
anna_punto
anna_punto

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 29/12/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είσαι ο/η και λέγεσαι! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είσαι ο/η και λέγεσαι!

Δημοσίευση από efstathia 3/1/2011, 12:03

Γεία σασ απο μένα.χαιρομαι πολύ που ανακάλυψα το συγκεκριμένο forum, ονομάζομαι Έφη κ είμαι στο δεύτερο έτοσ σπουδών της σχολής ιατρικών εργαστηρίων στο ΤΕΙ Λαρίσης.Είμαι 19 χρονών. δεν εχω πολλές εμπειρίες να μοιραστώ μαζι σας αλλά χαιρομαι που θα βρίσκομαι κ εγώ εδώ.
efstathia
efstathia

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Registration date : 03/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είσαι ο/η και λέγεσαι! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είσαι ο/η και λέγεσαι!

Δημοσίευση από pd 24/1/2011, 05:21

Γεία σας είμαι ο πέτρος, απόφοιτος του 2004 από τα ΤΕΙ Λάρισας. Χαίρομαι που ανακάλυψα το φόρουμ.Έχω εργαστή στην αιμοδοσία ΜΕΤΑΞΑ με 2 προγράμματα gtage και ένα επικουρικό.Με συνολ. διαστ. περίπου 4 χρόνια.
ΘΑ χαρώ να επικοινωνώ μαζί σας για όλα τα προβλήματα του κλάδου μας..

pd

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 41
Τόπος : ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΤΙΚΗΣ
Registration date : 24/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είσαι ο/η και λέγεσαι! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είσαι ο/η και λέγεσαι!

Δημοσίευση από pros 27/2/2011, 11:14

Δεν ξέρω αν είμαστε τυχεροί ή άτυχοι γιατί τα μεταπτυχιακά θα γίνονται σούπα(ήδη σε πολλούς κλάδους έχουν γίνει) και στην ουσία θα είναι ένα ακόμα χαρτί για να βρεις δουλειά με τις υπάρχον συνθήκες(με τα όσα προβλήματα έχουν αυτές οι συνθήκες). Το μόνο καλό αυτό της διαδικασίας είναι ότι θα ανέβει επίπεδο ο κλάδος και ίσως αλλάξουν κάποια πράγματα. Θα δείξει. Ελπίζω να ανέβει λίγο το επίπεδο κινητοποίησης των τεχνολόγων(κάποια στιγμή πρέπει να αλλάξουμε και ονομασία. Το τεχνολόγος πέρα από κακόηχο είναι μάλλον και αναχρονιστικό).

Από μεταπτυχιακά καλά τα πάμε, με τα Ελληνικά τι γίνεται;

pros

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Registration date : 27/02/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είσαι ο/η και λέγεσαι! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είσαι ο/η και λέγεσαι!

Δημοσίευση από ehealthgr 8/3/2011, 11:45

Από μεταπτυχιακά καλά τα πάμε, με τα Ελληνικά τι γίνεται;

Έχεις δίκιο μου ξέφυγαν.
ehealthgr
ehealthgr
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 144
Registration date : 25/11/2008

http://blog.e-healthgr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είσαι ο/η και λέγεσαι! - Σελίδα 3 Empty Απ: Είσαι ο/η και λέγεσαι!

Δημοσίευση από konpap 22/8/2011, 08:24

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ....ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ...ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Η ΣΕΛΙΔΑ.....ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ...ΤΕΣΠΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ΄ΧΕΙ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΩ ΠΩΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ.....

konpap

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 41
Τόπος : attiki
Ασχολίες : douleia...doyleia...douleia...
Registration date : 22/08/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Είσαι ο/η και λέγεσαι! - Σελίδα 3 Empty Καλησπέρα :)

Δημοσίευση από eleftheria 25/8/2011, 02:21

Γεια σας παιδιά
Ονομάζομαι Ελευθερία και είμαι 28 χρονών. Πέρασα φέτος στο ΤΕΙ Αθήνας στο τμήμα Ιατρικών Εργαστηρίων. Πέρασα με το 5% για υποψήφιους με σοβαρές παθήσεις. Έχω ήδη ολοκληρώσει τις σπουδές μου στο Πανεπιστήμιο του Πειραιά στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων, έχω κάνει μεταπτυχιακό στην ΑΣΟΕΕ και εργάζομαι εδώ και 3 χρόνια σε μία εταιρία. Δεν με ενδιαφέρει καθόλου αυτό με το οποίο ασχολούμαι. Ήθελα πάντα να ασχοληθώ με τον τομέα της Υγείας. Με ενδιαφέρει πολύ. Μου δόθηκε η ευκαιριά να ξανακάνω μηχανογραφικό και να περάσω χωρίς να δώσω πάλι πανελλήνιες εξαιτίας ενός σοβαρού προβλήματος υγείας που αντιμετωπίζω και το οποίο συμπεριλαμβάνεται στις σοβαρές παθήσεις που δίνουν το δικαίωμα να περάσεις στην τριτοβάθμια εκπαίδευση χωρίς εξετάσεις. Αρχικά ήμουν πολύ ενθουσιασμένη με το ΤΕΙ όμως όσο διαβάζω για το πόσο άσχημα είναι τα πράγματα στην αγορά εργασίας στο συγκεκριμένο επάγγελμα απογοητεύμαι...Παρ όλα αυτά φέτος θα αφήσω την δουλειά μου και θα ξεκινήσω στο ΤΕΙ. Θεωρείται ότι η ηλικία είναι ενας παράγοντας που θα επηρεάσει τους εργοδότες αργότερα? Αν κ περισσότερο ενδιαφέρομαι για τον τομέα της έρευνας...Φοβάμαι όμως μήπως είναι ήδη αργά...

eleftheria

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Registration date : 25/08/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης